עורך דין נזקי רכוש

עורך דין נזקי רכוש מטפל בתביעות לקוחות שנגרמו להם נזקים לרכוש. הנזקים יכולים להיות עקב שריפה, שיטפון, בנייה לקויה ועוד. מומלץ לערב אותו כבר כשמתברר כי הנזקים הינם משמעותיים ויש צורך להתמודד מול גופים ועסקים חזקים. מטרות התביעות היא לקבלת פיצוי כספי מתאים. שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

מסור ונאמן – עורך דין נזקי רכוש

עורך דין נזקי רכוש פועל במסירות לטובת לקוחו וקשוב אליו ולצרכיו. עם זאת, הוא מנתח כל תיק בהגיון וללא רגש כדי לבדוק אם אכן נגרמו נזקים שכדאי לתבוע אותם. במקרים גבוליים הוא ימליץ לסגת מתביעה כדי לא לבזבז כספים, זמן יקר וטרחה. נזקים משמעותיים שתיקונם עלול לדרוש כספים רבים הם עקב שריפה המכלה בית ותכולתו, שטפון או חדירת מים הגורמים נזק לתכולה, לקירות, לפרקט ועוד. כך גם נזקי בנייה לא תקנית העלולה לגרום לנפילת אריחים, לקריסת קיר ועוד. מקרים אחרים הינם אובדני מטענים בנסיעות לחו"ל. הגופים האחראים לפיצוי הם קבלנים, מוקדי שירות, חברות שמירה ועוד. מומלץ לקבל  ממנו הדרכה והנחיה להתנהלות בתחילת התהליך. הוא ימליץ על השגת ושמירת מסמכים שונים. כאלו המתעדים את הנזק על ידי סרטונים, תמונות, עדויות ועוד. דו"חות שמאים סמוך למקרה כדי שיהיה אפשר להוכיח קשר נסיבתי לאירוע. במידה ויש ביטוח מול חברה פרטית לידע אותה על הנזק וכדומה.

תביעה מגובה במסמכים

כתב התביעה אמור להיות מגובה במסמכים ורצוי כאלו שקשה לסתור אותם. דו"חות של מומחים ושמאים הם מסמכים שקשה להתווכח על מהימנותם. תביעה תוגש קודם לנתבע ישירות. במידה והמשא ומתן לקבלת פיצוי לא עולה יפה אזי עורך הדין יפנה לבית המשפט לקבלת סעד ממנו.

משרד בעל רזומה

שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ פרטני, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

עורך דין נזקי מים

עורך דין נזקי מים מטפל בתיקים של לקוחות שנגרמו לרכושם נזקים בגין שטפון, חדירת מים מסיבית ועוד. הם עלולים להיגרם עקב בניה לקויה, איטום שאינו תקין, הצפות לבית ברחוב שאיננו מנוקז ועוד. מדובר על נזקים שתיקונם מחייב הוצאת כספים רבה מאוד. כל טיפול ותביעה יתבצעו על פי הסיטואציה שנוצרה. שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע בעל חשיבות רבה.

עורך דין נזקי מים – מכיר את הנושא לעומק

עורך דין נזקי מים מכיר דיני נזיקין היטב ויודע לפעול נכון בכל סיטואציה. הוא מקבל את התיק ולומד עליו על פי המסמכים, הממצאים ותיאור הלקוח על המקרה. מומלץ לערב אותו כבר בתחילת התהליך וכאשר ברור כי הנזק הינו רב ויש להתמודד מול רשויות וגופים עסקיים בעלי עוצמה. נזקי מים יכולים להשבית בית ולמנוע מגורים בו לאורך זמן. הנזקים הינם ישירים לרהיטים ולחפצים אחרים, לקירות, לפרקט ועוד. כן, עלול להיווצר נזק לטווח ארוך בגלל רטיבות. כל מקרה, כדאי לקבל דו"ח של שמאי או בודק מוסמך אחר בעל הסמכה הנדסית. כל אחד מהם יפיק דו"ח מצב כולל סעיף המגדיר את עלויות התיקונים השונים. זהו מסמך שניתן להתבסס עליו בעת הגשת תביעה לקבלן הבונה או המשפץ, לרשות שלא ספקה תשתית מתאימה ברחוב, לחברת הביטוח שמסרבת להכיר בנזק ועוד.

תביעה ישירה או לבית משפט

תביעה תוגש קודם לגורם שאחראי לנזק או לגורם שאמור לפצות כספית את הנפגע. היא תלווה בניסיון למשא ומתן. במידה ולא מכירים בה ולא מבטיחים פיצוי, אז לא יהיה מנוס אלא להגיש את התביעה לבית המשפט לקבלת סעד ממנו. ייצוג נכון עשוי להשיג פסק דין חיובי לטובת הלקוח.

משרד ידוע ומוכר

שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים הקשבה והפנמה, ייעוץ סבלני, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

עוד בנושא:

עורך דין דיני נזיקין

עורך דין דיני נזיקין מייצג לקוחות אשר נגרמו להם נזקים כספיים ואחרים מאנשים או גורמים שונים. הפגיעות יכולות להיות בגוף, ברכוש, במוניטין וכדומה. התביעות הן,

אישי ומשפחתי

ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות, הסכם חיים משותפים, הסכמי ממון, הסכם ברית זוגיות.

קניין רוחני

תביעות בגין הפרת סימן מסחרי רשום. תביעות בגין גניבת פטנט או המצאה חדשנית. תביעות בגין העתקת "לוגו" סמליל, העתקת פונט, צורה, צבע וצליל. פלגייט שירים,

מי הוא מומחה לחקירת דליקות

תביעה המוגשת בעניין נזיקי, מקצועי המחייב חוות דעת מומחה מחייבת מצד הצדדים להליך להגיש חוות דעת מומחה רלוונטי לתחום המקצועי בו עוסקת התביעה. כך למשל

השאירו פרטים ללא התחייבות
דילוג לתוכן