עו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה מטפל בתביעות המוגשות לאחר תאונות עבודה מורכבות עם נזקים קשים לנפגעים.  עיקר התביעות הן לקבלת פיצוי כספי. מומלץ לערב עורך דין כבר כאשר ברור כי מדובר על אירוע חמור. ייעוץ וליווי בשלבים ראשונים ימנע טעויות וימקסם את האפשרות לזכייה בתביעה עתידית. שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב חשיבות.

מסור ואמפטי – עו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה יקשיב באמפטיה רבה וילמד כל תיק לעומק. רק אחר כך יקבל מסקנות לגבי המשך הטיפול בו. במקרים בהם ייווכח כי לקוחו קופח הוא ייאבק למענו. כבר בראשית הדרך הוא ינחה את לקוחו לגבי איסוף מסמכים רפואיים ואחרים המתעדים את התאונה עצמה והטיפולים שקבל. בנוסף, יסביר לו על דרך ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ומול החברה הפרטית המבטחת את מקום העבודה. אמירות לא נכונות עלולות לסבך ולגרום לנזקים בלתי הפיכים שיפגעו בזכויותיו. קיים סדר כרונולוגי בטיפול בתאונות עבודה. ראשית דיווח לביטוח הלאומי וקבלת טיפול במוסד רפואי. אחר כך זכאי הנפגע לקבלת פיצוי כספי ראשוני ושכר עבודה לתקופת מה. במידה והפך לנכה הוא יקבל נכות זמנית. לאחריה יוזמן לוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי לצורך קביעת אחוזי נכות קבועים. עורך הדין יכין אותו אליה, שכן, מסקנותיה חשובות מאוד ועשויות להשפיע על סכומי הכסף שיקבל, כמו גם, על תביעות מול חברות ביטוח פרטיות.

ייצוג בבתי משפט

הגשת תביעות נעשית מהקל אל הכבד. קודם כל הוא ינסה להגיע להבנות במו"מ ישיר מול המוסדות המפצים כספית. במידה ולא יצליח והוא סבור שלקוחו צודק הוא יפנה לבית ממשפט לקבלת סעד ממנו. כל סכום שייפסק לו יסייע ללקוחו בניהול אורח חיים נורמטיבי.

משרד ידוע

שטיינר את לייבה משרד עורכי דין וגישור מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, מהשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך הזמן ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

עוד בנושא:

דיני עמותות

הקמת עמותה. תקנון חברים. החברים המייסדים. ניהול מוסדות האגודה. ניהול בחירות. דיווח לרשם העמותות. קבלת אישור ניהול תקין. גיוס הון מקרנות יעודיות. פתיחת חברות בבעלות

תביעות נגד ביטוח לאומי

הכרה בנכות מעבודה. דמי פגיעה ונכות זמנית וצמיתה. הכרה בזכויות תושב חוזר לקבלת ביטוח בריאות. ייצוג בועדות רפואיות. יצוג בוועדות ערער. תביעות להכרה כסעודי. תביעות

דיני חברות

פתיחת חברה. חוזה שותפים. תקנון חברה. הקמת דירקטריון החברה. חוזי העסקה. פירוק חברה מרצון. אחריות דירקטורים ונושאי משרה. תביעות לעושק המיעוט. לטיגציה מסחרית. שימוע מנהלי.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עורך דין ייפוי כוח מתמשך מכין מסמך זה בצורה מקצועית ועל פי החוק הקיים. למסמך חשיבות רבה לבעליו כי כך הוא משפיע על עתידו. ניתן

השאירו פרטים ללא התחייבות
דילוג לתוכן